Zondag 10 maart: 1e zondag van de 40 dagentijd

Zondag 10 maart is de 1e zondag van de 40 dagentijd. De dienst van deze zondag zal in het teken staan hiervan. De dienst zal het karakter hebben van een gezinsdienst. Voor het hele gezin, dus ook kinderen mogen in de dienst de blijven.

We verwelkomen deze zondag ook een nieuwe gastmusicus: dhr. Harry Godtschalk. Hij speelt orgel, piano, keyboard en trombone. Hij staat regelmatig op het rooster. We zijn benieuwd! Koffie, thee en limonade na afloop.

Wil je de dienst bijwonen? Ben je jong of oud, wel of niet bekend met onze kerk. Van harte welkom.
De dienst wordt gehouden in de kerk van Zoelmond, aanvang 10.00 uur.

Meer informatie over de dienst? Neem dan gerust contact op met onze predikant. Je kunt mailen (predikant@kerkbeusichemzoelmond.nl) of bellen (06-38101701).