• De 35e Feestmarkt – 21 mei 2022

 
Op zaterdag 21 mei vindt de 35e editie van de Feestmarkt in Beusichem plaats.We hopen er weer een groot feest van te maken met als doel geld op te halen voor het onderhoud van de kerkgebouwen in Beusichem en Zoelmond. De vaste elementen zullen weer aanwezig zijn: de rommelmarkt, bloemenkraam, boekenkraam, kledingbeurs; maar ook verschillende optredens, het Rad van Avontuur en de Veiling. En natuurlijk de prijsuitreiking van de verloting.

We kijken al uit naar weer een mooie Feestmarkt!

Voor meer informatie of het bieden van hulp: feestmarktbeusichemzoelmond@gmail.com.


 

Digitaal op de hoogte blijven? Meld je nu aan!

Belangrijke mededelingen, informatieve of leuke berichten en nieuws vanuit onze kerkgemeente delen wij ook via e-mail.

Wil je deze berichten ontvangen, dan kun je je nu aanmelden:

Wij beschermen je privacy en delen je persoonsgegevens uitsluitend met derden die deze service mogelijk maken. Lees onze privacyverklaring.