• Festival of Lessons & Carols

Wat: Festival of Lessons & Carols
Voc. Ensemble Marcantus
o.l.v. Paul Bocken.
Wanneer: 17 dec, 20:00, Kerk Zoelmond
Toegang: vrij.

A Festival of Lessons & Carols is de engelse traditionele variant van de ‘volkskerstzangavond’.

Er worden prachtige christmas carols gezongen, die ook deels meegezongen mogen worden. Tussendoor klinken er lezingen uit de bijbel rondom het kerstevangelie. Tijdens dit concert lezen we ook hedendaagse teksten rondom dit thema.

Na afloop is er een nazit met glühwein, chocolademelk en zoetigheid.

Toegang is gratis. Er is een collecte voor een vrijwillige bijdrage.


Digitaal op de hoogte blijven?
Met enige regelmaat verschijnt, in samenwerking met BeusichemLeeft, in Beusichem en Zoelmond een huis-aan-huis nieuwsbrief. Belangrijke mededelingen, informatieve of leuke berichten en nieuws vanuit onze kerkgemeente en onze dorpen plaatsen wij op de nieuwspagina van onze website en delen wij ook via e-mail. Wil je deze berichten ontvangen, meld je nu aan:

Wij beschermen je privacy en delen je persoonsgegevens uitsluitend met derden die deze service mogelijk maken. Lees onze privacyverklaring.